Bireysel-Psikoterapi--750x450

Bireysel Psikoterapi

Psikoterapi, bir kişinin ruhsal sebeplerden kaynaklanan şikayetleri olduğunda gereklidir. Psikolojik hastalıklar, psikolojik ve bedensel hastalık belirtileri ve kişilerarası ilişkilerde sorunlar olarak kendini gösterebilir.

Devamı
Cocuk-ve-Ergen-Terapisi-750x450

Çocuk ve Ergen Psikoterapisi

Her birey, çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde zorluk yaşamaktadır. Duyguların hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışırken, bedensel değişim ve gelişim de devam etmektedir.

Devamı
Cocuk-ve-Ergen-Terapisi-512x350

Aile ve Çift Terapisi

Lorem ipsum nulla dolor amet glavrida from lorem. Praesent malesuada pulvinar augue non imperdiet. Etiam vitae lorem scelerisque, blandit maximus ante et justo pharetra posuere.

Devamı
seminar

Psikolojik Testler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent malesuada pulvinar augue non imperdiet. Etiam vitae lorem scelerisque, blandit neque in, tincidunt felis. Phasellus maximus ante et justo!

Devamı
webinar

Eğitimler ve Seminerler

Vonsectetur adipiscing elit. Praesent malesuada pulvinar augue non imperdiet. Etiam vitae lorem scelerisque, blandit neque in, tincidunt felis. Phasellus maximus ante et justo!

Devamı
Online-Psikoloji-Hizmetlerimiz-750x450

Online Hizmetlerimiz

Online terapi, çevrimiçi terapi veya internet terapisi, internet teknolojileri kullanılarak bireysel veya grup terapilerinin gerçekleştirildiği bir uzaktan psikolojik yardım uygulamasıdır.

Devamı
Atasehir-Ozgul-Ogrenme-Guclugu-750x450

Özgül Öğrenme Güçlüğü

Uzmanlarımız öncelikle uygun envanter ve testlerle çocukların düzeylerini; varsa davranış ve öğrenme sorunların nedenleri tespit etmektedir. Gerekli durumlarda çocuk ve ergen psikiyatristlerimizle iş birliği içerisinde süreci yürütmekteyiz.

Devamı