All Services

BİREYSEL PSİKOTERAPİ

Bireysel psikoterapi, danışan ile terapist arasında birebir şekilde gerçekleştirilen, psikolojik değerlendirme ve psikoterapötik müdahalelerin kullanımı gibi süreçleri içeren ve danışanın şikayetlerinin konu alındığı, danışan ve psikoterapist arasındaki ilişkisiye dayanabilir psikoterapi türüdür.

ÇOCUK VE ERGEN PSİKOTERAPİSİ

Her birey, çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde bir takım zorluklar yaşamaktadır. Değişimine ayak uydurmaya çalışırken, bedensel değişim ve gelişim devam etmektedir. Süreçte birçok konuda doğruyu ve yanlışı sorgularken, hem ebeveyn ile işbirliği içerisinde kalmaya çalışır hem de ebeveyn ile çatışmaya girer.

PSİKOLOJİK UYGULAMALAR

Uzmanlarımız öncelikle uygun envanter ve testlerle çocukların düzeylerini; varsa davranış ve öğrenme sorunların nedenleri tespit etmektedir. Program hazırlandıktan sonra belirli aralıklarla çocuğun gelişimi takip edilmektedir.  Çocuğa uygun bireysel programları oluşturarak çocuklara ve ailelere danışmanlık hizmeti verilmektedir.

ÇİFT VE AİLE TERAPİSİ

Çift ve aile terapisi; değişim ve gelişimi sağlamak adına, çiftler ve aileler arasındaki yakın ilişkinin çalışıldığı bir psikoterapi çeşitidir. Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir.

Simay Arduc

daşsdkşdlakşsdkaşdlkdşa

WISC – 4 Zeka Testi

Wisc-4 zeka testi 6–16 yaş grubuna yönelik uygulanan bir zeka testidir. Bu test sayesinde çocuğun güçlü ve zayıf yönleri saptanabilmektedir. Ayrıca sıra aşağıda bahsedilen tüm yetenekleri öğrenmek yaşının altı veya üstünde giden yetenekleri tespit ettikten sonra doğru yönlendirebilmek için uygulanır.

Bizimle İletişime Geçin

No matter how much you profess to love your partner.

tr_TRTurkish