Bireysel Terapi

Kent Psikolojik Danışmanlık ve Ruh Sağlığı Merkezi alanlarında uzman klinik psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan tecrübeli ekibi ile Bireysel Terapi, Çift ve Aile Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi hizmeti sunmaktadır.

Amacımız; sorunlarınızla başa çıkmanıza ve gelecekte oluşabilecek olası sorunları önlemenize yardımcı olmak, ihtiyaç duyduğunuz kişisel ve sosyal becerileri kazanmanızı sağlamaktır.

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuklar ve ergenler yetişkinlere nazaran daha karmaşık yapılara sahiptirler. Bu durum; çocuklarının gelecekte nasıl bir birey olacağı konusunda ebeveynlerde endişe yaratabilir.

Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan çatışmaların; yetişkinlik döneminde de devam etmemesi ve sağlıklı bireyler yetiştirebilmek adına ebeveynlerin profesyonel yardım almaları önemlidir.

Çift ve Aile Terapisi

Çift ve Aile Terapisi almak için mutlaka sıkıntılı bir birliktelik ve evlilik içinde bulunmak gerekmez. Hemen hemen her çift birlikteliği boyunca zaman zaman yardıma ihtiyaç duyabilir.

İlişkileri geliştirmek ya da ortaya çıkabilecek olası sorunları önlemek ve çözüm üretebilmek adına profesyonel bir destek almak gerekebilir.